Ilgai laukta pergalė!

2014.03.13 vykusiose LRML rungtynėse namuose žaidę Kauno “Velniai” nutraukė ilgą nesėkmių seriją ir įveikė Vilniaus “Meteorą” rezultatu 7:2 (0:0, 4:2, 3:0). Pirmasis rungtynių kėlinys pasižymėjo chaotišku abejų komandų žaidimu ir pasibaigė be įvarčių. Po pertraukos sugrįžusi “Meteoro” komanda pribloškė savo varžovus pelnydama du įvarčius jau per pirmą antro kėlinio minutę. Tačiau po lengvo šoko atsigavę “Velniai” netruko išlyginti ir dviem ivarčiais persverti rezultatą savo naudai. Trečiame kėlinyje “Meteorui” nepavyko gražinti žaidimo intrigos, t.y. lauktas “Velnių” vartų šturmas neįvyko. Rungtynių pabaigoje fiziškai ir psichologiškai “šviežesni” atrodė kauniečių žaidėjai. Likus keletui minučių iki rungtynių pabaigos “Velniai” “užgulė” ir metimų kruša “užpylė” priešininkų vartus. Per trečiajį kėlinį “Velniai” be atsako pelnė tris įvarčius ir šventė pirmąją pergalę LRML čempionate.

“Velnių” komandos vadovas po rungtynių sakė: “Nepavyko atrasti savojo žaidimo pirmame rungtynių kėlinyje. Antrame kėlinyje išėjome į aikštę atsipalaidavę ir buvome “nubausti” dviem greitais įvarčiais. Džiaugiuosi, kad komanda pademonstravo charakterį ir greitai išlygino bei persvėrė rezultatą. Trečiame kėlinyje atrodėme išsaugoję daugiau jėgų už priešininkus. Tai galutinai ir nulėmė šių rungtynių baigtį.”

“Velnių” komandoje pasižymėjo: Tadas Čepkauskas 3 įvart. (1 rezult. perd.); Giedrius Šeputis ir Vaidas Budrauskas po 1 įvart. ir 1 rezult. perd.; Donatas Fankinas ir Virginijus Sabeckis po 1 įvart.; Gintautas Šuliokas ir Paulius Palubinskas po 1 rezult. perd.

“Meteorui” įvarčius pelnė: Vadim Kozlov ir Josif Kurcevič po 1 įvart.

‹ Atgal

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Rėmėjai

Kontaktai


Velniai
info@velniai.lt